.

.

Двојно Заврши Pin менгеме на назад DIY Рака Ударна Игла менгеме на назад Смола Вежба Жица Извртување Алатки со Бакар Collet Бакар Вежба Накит Изработка на Алатки за DIY Hairpi

Двојно Заврши Pin менгеме на назад DIY Рака Ударна Игла менгеме на назад Смола Вежба Жица Извртување Алатки

евалуација:

DEN 174.96
Од стока
Во магацинот

38 инчи во должина Количина : 2 парчиња во вкупниот Пакет вклучува : 2 x Двојно заврши pin vises Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Лесно да се работи : Прво, ќе треба да се повлече на beading жица преку монистра, второ, вметнете 2 краевите на жицата во овие двојно заврши pin vises, завртка капа и пресврт на жица во иста насока како што треба, не зафаќа премногу време.Карактеристики : Материјал : Школки на DIY рака вежби : легури Collets : бакар Боја : како на фотографии е прикажано Големина : Pin менгеме на назад : прибл.Практични подароци : Овие DIY рака вежби може да бидат практични подароци за вашите пријатели кои сакаат изработката, што може да им помогне пресврт изработка на жици цврсто, не зафаќа премногу време и енергија.36 инчен, згора на тоа, тие се дизајнирани со нерамни површини, со што е удобно за вас да зафат, не е лесно да се лизга.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Лесен за складирање : Тоа е погодно за да ги зачувате овие двојно заврши pin vises во кутија за складирање или чантата, што го прави полесно за вас да се носат околу нив како што треба.

Детални спецификации

Додатоци на производи