.

.

37 Парчиња Рака Вежба Алатка Сет Вклучуваат Pin менгеме на назад Рака Вежба со Минијатурни Вежба Микро Мини Пресврт Вежба Малку и Клупата за Заменик Занает Резба Смол

37 Парчиња Рака Вежба Алатка Сет Вклучуваат Pin менгеме на назад Рака Вежба со Минијатурни Вежба Микро Мини

евалуација:

DEN 503.76
Од стока
Во магацинот

Pin менгеме на назад : изработени од квалитетни алуминиумски легури, трајни и фирма, донесе 3 канџи чак и 0.3 - 3.4 mm опсег на прилагодливи стегач кој е здрав и удобен за вас да работат, својата опашка може да се ротира, лесно за вас да ги користите.Клупата менгеме на назад : направен од алуминиум и пластика, неговата мала тежина и малата големина направи тоа погоден за вас да се одржи и да го носат, дизајниран со 4 пластични клипови за стегање на плоштадот круг и неправилни предмети од 0 - 57 mm големина.Пресврт вежби и ситни вежби : на вежба битови се лесни, нема да преземе дополнителни простори, може да се применува за обработка на дрво, пластика, гума, ПВЦ, орев, модел, коска, агол, килибар, маслиново масло, fiberglass, како и други материјали.Одговара димензија : pin менгеме на назад се прибл. 3.54 x 0.6 инчи/ 9 x 1.4 cm, клупа менгеме на назад се прибл. 4.3 x 2.4 x 1.4 инчи/ 11 x 6.1 x 3.5 см, може да биде соодветно за вас да се стави во вашата торба или џеб.Пакет содржина : доаѓа со 1 x pin менгеме на назад, 10 x PCB мини вежби, 1 x клупата менгеме на назад и 25 x пресврт вежби во 17 различни големини, доволни количини и во соодветен стил, за да го издлаби вашиот фаворизира занает или DIY скулптура.

Детални спецификации

Додатоци на производи