.

.

adidas Мажите загревање Tricot Заострените Кавер-Песна Панталона

adidas Мажите загревање Tricot Заострените Кавер-Песна Панталона

евалуација:

DEN 864.48
Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мажите песна панталони со Кавер-акценти.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Drawcord на еластичен појас ви овозможува да го прилагодите вашиот одговара.Пред џебови за чување на податоци; Ребрести ракав за сит чувствуваат.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи