.

.

Инвалидска количка потпирачи за глава Вратот Поддршка Удобно Седиште Назад Перница Перница,Прилагодлив Баласт за Возрасни Преносни Универзална инвалидска Колич?

Инвалидска количка потпирачи за глава Вратот Поддршка Удобно Седиште Назад Перница Перница,Прилагодлив Баласт

евалуација:

DEN 631.20
Од стока
Во магацинот

Упатство за употреба : Место на криви основи на лево и десно и притисни рака цевки на инвалидска количка, и вметнете U-облик база во десната и левата страна на криви база.На U-облик база прилагодување на предните и задните положба на главата. ☆ Погодно: Кога не го користат или сакате да ја затворите количка, вие само треба да се отстрани потпирачи за глава дел.Опис на производот Големина : 16"-20" Боја : Црвена,Виолетова,Црна ☆ Добра Флексибилност:Може да се прилагоди на агол и висина на главата на перница во зависност од вашата потреба.Прилагодување на ширината да одговара на големината на главата цевка.Добра Флексибилност : Може да се прилагоди на агол и висина на главата на перница во зависност од вашата потреба . ☆ Главен Материјал:Дише мрежа и сунѓерот главата под перница; Al-легура се подготвуваат.Едноставен за инсталација и употреба : во Согласност со фактичката состојба на корисникот може да се прилагоди на агол на потпирачи за глава и потпирачи за глава висина (висок назад количка може само да се прилагоди на висината на потпирачи за глава, не може да се прилагоди на предниот и задниот дел од главата или очите). ☆ Може да се користи за "16-20" седиште широк количка, седи столица.

Детални спецификации

Додатоци на производи