.

.

Стандард Sero Притисок Перница

Стандард Sero Притисок Перница

евалуација:

DEN 1723.68
Од стока
Во магацинот

Го намалува вкочанетост кога седиште за долго време.Ублажува притисокот на рани.Се овозможува на воздухот да циркулира и топлина за да ги растера.Направени од високо квалитетни пена која обезбедува удобност.Должина на 425 mm(16 инчи), ширина од 410 mm(16 инчи) и на длабочина од 75 mm(3 инчи).Со цел да се елиминира вкочанетост и ублажување на притисокот поени што може да доведе до притисок рани и да предизвика непријатност за луѓе кои треба да остане седиште за долг временски период.Оваа перница, исто така, е составен џебови кои им овозможуваат воздухот да циркулира и топлина за да ги растера.На перница е направен од висок квалитет на пена која е ефективен и екстремно издржливи.Тоа е исто така многу корисни за време на природниот процес на зараснување и може да се користи за сите круг општи удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи