.

.

Воздухот Fryer Пергамент Хартија, 8.5 Во Yandls Плоштади Воздух Fryer Облоги, Перфорирани Пергамент Хартија Облоги за Печење Колачиња, Готвење, Воздух Fryer, Бразилецот, Печка (

Воздухот Fryer Пергамент Хартија, 8.5 Во Yandls Плоштади Воздух Fryer Облоги, Перфорирани Пергамент Хартија

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

【Пареа Циркулација】Воздух fryer пергамент хартија облоги се професионално дизајнирана за воздух fryers.5-инчен плоштадот воздух fryer облоги одговара 8.5 Инчи Пред-намалување на Големината】8.Одлична за правење на леб, помфрит, колбаси, закуски, и третира.5-инчен овална воздух fryers (дијагоналната должина) или 11-инчен круг воздух fryers или метал пареа.6-инчен плоштадот воздух fryers (5. 【Здравје и Вкусна】Пергамент хартија е направен од 100% на храна-одделение дрвна целулоза, не се флуоресцентни, не-токсични.8 QT) или торта тави, или 10.

Детални спецификации

Додатоци на производи