.

.

Пергамент Хартија Плоштадот & Roll, P&P ГОТВАЧ Печење Пергамент Листови и Пан Торта Рамо Лагер ( 7.4 Инчен/ 120 Компјутери, 1.85 во X 111.5 ft), за Nonstick Готвење Печење Испаруваат, М?

Пергамент Хартија Плоштадот & Roll, P&P ГОТВАЧ Печење Пергамент Листови и Пан Торта Рамо Лагер ( 7.4 Инчен/

евалуација:

DEN 119.76
Од стока
Во магацинот

【НЕ ТОКСИЧНИ】 P&P ГОТВАЧ пергамент хартија е изработена од 100% природни дрво целулоза и целосно fluorescer слободни, Маснотии-доказ & Вода-доказ, Со силиконското масло nonstick премачкување го прави вашиот печење безбедни и не-токсични, Може да биде природно се деградирани да се намали загадувањето, по употреба. 【ОТПОРНИ на ТОПЛИНА】 Не-стап пергамент хартија можат да го издржат температури до 446℉/ 230℃, Што е повисоко од повеќето рецепти бараат, Широко се користи во фурна, микробранова печка, воздух fryer, парен котел, итн.Здрав - 100% природни дрвна целулоза, Без било какви отровни материи, Повеќе здрава и Безбедна.

Детални спецификации

Material:

Додатоци на производи