.

.

Wooster 1800 Прашина Eater - 2ct. Случај

Wooster 1800 Прашина Eater - 2ct. Случај

евалуација:

DEN 1448.16
Од стока
Во магацинот

Специјално обработена материјал привлекува и има прашина за моќен, долго-траен пикап. 16 инчен триаголен облик, со цел да се покријат големи површини и да го достигне агли.Двојна акција стожерот, нема да флип или жлеб ѕид.Користење со продолжување на половите.Пакување : 2ct.по Случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи