.

.

Holiky DIY Електрично Автоматско Играчка Пиштоли за Nerf Пушки Куршуми, 3 Начини Пукна Мека Blaster Играчки за Момчиња, Пена Куршум Рака Пиштол со 100 Компјутери Рефил Пикадо, М

Holiky DIY Електрично Автоматско Играчка Пиштоли за Nerf Пушки Куршуми, 3 Начини Пукна Мека Blaster Играчки

евалуација:

DEN 2184.00
Од стока
Во магацинот

【Повеќе Електрични Режими】 : На Holiky супер детска играчка пиштол има 3 различни електрични начини : со еден истрел, 3 пакети и повеќе паѓа.Да почнеме битка!. 【Батерија Напојува】 : Holiky играчка пиштол вклучува обновливи батеријата и USB полнење.Тоа е исто така одлична за тинејџери и возрасни!.Вие само треба да изберете на владата ви се допаѓа, секогаш кога притиснете го копчето за почеток вклучете и се повлече чкрапалото навистина да се направи како да сака да игра дојде на живот,Континуирано снимање заштедува време, и им овозможува на децата да имаат повеќе снимање забава.Отстранлив акции ви помага да го смирите вашиот шут, можете да го отстраните акции со флип на прекинувач совршена играчка пиштоли за 6.9 години деца.Може да го промените 3 различни стилови,Дали треба подарок да им даде на вашето дете за награда за тоа одлично во училиште.Држете го започнете со префрлување и се повлече чкрапалото, оган сите пикадо во ред.Кога семејството војната е завршена,само треба да се стави на батеријата на полнење на преградата и поврзете го USB за полнење.Тоа е фантастичен подарок идеја за 6-14 години, момчиња и девојки и ќе им донесе на децата многу забавно.

Детални спецификации

Додатоци на производи