.

.

Вселената Галаксија Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Вселената Галаксија Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.

Детални спецификации

Додатоци на производи