.

.

3 во 1 Пелена Торба Ранец,Голем Капацитет Водоотпорен Патување Nappy Торба,Мултифункционални Количка за Бебе Креветчето Менување на Маса. (Сив+Полнење преку USB Порт)

3 во 1 Пелена Торба Ранец,Голем Капацитет Водоотпорен Патување Nappy Торба,Мултифункционални Количка за Бебе

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

Водоотпорен перница е исто така дизајниран. [Голем капацитет и мултифункционален торба] практична комората е наменета.Добро направен пелена торба работи одлично за вашите "во движење мама живот", се осветлува товарот, и го прави вашиот напорен ден само малку полесно!FITCHCE шик hands-free пелена ранец карактеристики со вистинска корист, што секоја мајка може да го цениме!.Таа има подобра анти-деформација и анти-солза ефект.1 инчен ), практичен дизајн и мода спојување, се создаде удобно личен простор за бебето, се реши за патување проблеми на родителите, и ќе им даде одмор time. [Погодно бебе шетач дизајн] може да биде поврзан на бебето шетач преку кој се одвојува кука, која е погодна за шопинг, да се патува, да шета и други прилики, со други зборови, може да се користи во речиси секој начин.By предвидување на сите ваши babys потреби и умно организирање на сите важни елементи за размена на инстант бебе нега, нашата неверојатна бебе пелена ранец нуди 20 пространа џебови за everv треба.Иако тоа не е лесно да се оди надвор со вашето бебе, тоа може да ги реши сите ваши грижи во ист начин, тоа ќе го направи вашиот живот леснотија!.Можете да го поставете го бебето во креветчето да менуваат пелени во секое време и секаде, и му дадете на вашето бебе безбедно и удобно гнездо да спијам.

Детални спецификации

Додатоци на производи