.

.

Цветни Шема Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Цветни Шема Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Печати на враќање превозот етикета.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи