.

.

Црвена Лисица Портрет во Диви Шумски Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Црвена Лисица Портрет во Диви Шумски Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.2 x странични џебови.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи