.

.

Слон Силуета Графика Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Слон Силуета Графика Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.2 x странични џебови.1 x патент џеб на предната страна.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.8 x мали складирање оддел џебови внатре.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.

Детални спецификации

Додатоци на производи