.

.

Филмот На Дрво Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Филмот На Дрво Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи