.

.

Бобинки и Spruce Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Бобинки и Spruce Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.8 x мали складирање оддел џебови внатре.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Печати на враќање превозот етикета.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи