.

.

Филм Clapper Црна Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Филм Clapper Црна Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.8 x мали складирање оддел џебови внатре.7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.2 x странични џебови.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Обезбедување на квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете на пелена торба, шише торба, две шетач на рака, промена на подлога.

Детални спецификации

Додатоци на производи