.

.

Езерото Трската Зајдисонце Пејзаж Природата Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Езерото Трската Зајдисонце Пејзаж Природата Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.1 x патент џеб на предната страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи