.

.

Длабоко Морето Рибите Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Длабоко Морето Рибите Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе

евалуација:

DEN 815.76
Од стока
Во магацинот

Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.Пакет се Вклучени : 1 x Mummy торба.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.8 x мали складирање оддел џебови внатре.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (L) x 7 (W) x15.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.

Детални спецификации

Додатоци на производи