.

.

E. C. Нокс, Луксузни Пелена Кеси за Татковци, На Weekender, Морнарица

E. C. Нокс, Луксузни Пелена Кеси за Татковци, На Weekender, Морнарица

евалуација:

DEN 6000.00
Од стока
Во магацинот

(tbd)" висина x (tbd)" ширина x (tbd)" длабочина (приближно).Родителот е дел дава доволно простор за облека и чевли.Печат логото на страна.Црна крпа за внатрешни работи.Носат како ранец, рамо, или tote.Непосреден пристап до влажни брише & Флип-отворете кеса за да се открие отстранлив организација послужавник за бебе пелени, кремови, облека, пелени и играчки.Три мрежа џебови.Торба конвертира во еден ранец за очајни се забрзува низ Аеродромот, како и слајд ракав за монтирање во текот на рачки на rollaboard.Морнарица, со црн кожен тапацир.Балистички најлон со кожа акценти, пиштол метал hardward, и поли водоотпорен лагер.Десната страна : magnetized размавта дека лифтови за лесен пристап до брише и еден џеб со elastisized врвот.Нокс - Луксузни Бебе Опрема за Стилски Татковци, а не обратно.Прилагодлив, конвертибилна рамен webbed ткаенина рака 14" на 28" рака пад (околу).Нокс потпис paisley печатени платно за внатрешни работи. Нокс потпис paisley печатени платно).Zippered дното за пристап кога торба е отворена користење на средината патент.Carabiner клип.Отстранлив 5-оддел послужавник за бебето работи (во E.

Детални спецификации

Додатоци на производи