.

.

Вера Бредли Гласник Бебе-Торба (Англиски Роуз)

Вера Бредли Гласник Бебе-Торба (Англиски Роуз)

евалуација:

DEN 1656.00
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Прилагодлив, поместена рака ја зема од торба да crossbody.Скриени магнетни размавта отвора брзо да се открие две лесен пристап лизга џебови.Пространа внатрешност има четири лизга џебови и две elasticized мрежа џебови.Удобен големи zippered задниот џеб и два страна шише џебови.Wipeable, лесна-за-чистење на тафт-наредени внатрешни работи.Messenger-стил бебе-торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи