.

.

Кожа Алатка за Полнење, Рака за Шиење Работи Занает DIY Алатка Кожа Занает Комплет за Шиење, за Крои Резба Печат Кожа Работи

Кожа Алатка за Полнење, Рака за Шиење Работи Занает DIY Алатка Кожа Занает Комплет за Шиење, за Крои Резба Печат

евалуација:

DEN 240.00
Од стока
Во магацинот

Целосна рака занает комплет е во можност да се промовира и да ги задоволи вашата желба на DIY.Одлична основниот печат во собата за почетник, совршен за персонализирање на вашата кожа проекти.А дефинитивно најубав подарок за облека дизајнер, куќа, жена, или на рака, занает љубовник.Произведени со супериорен материјали, практични и издржлив, лесен за употреба.Тие се одлични алатки погоден за сите видови на сопствена кожа работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи