.

.

EXCEART 61PCS Кожа Занает Алатки Кожа Работни Алатки за Полнење DIY Кожа Шиење Алатки за Кожа Правејќи DIY Занает Алатка за Шиење Поправка Bookbinding

EXCEART 61PCS Кожа Занает Алатки Кожа Работни Алатки за Полнење DIY Кожа Шиење Алатки за Кожа Правејќи DIY Занает

евалуација:

DEN 1300.56
Од стока
Во магацинот

Кожа Занает Алатки одличен помошник за вие да го направите рачно изработени работа.Кожа Занает Алатки кои се Користат за шиење и крпеница, вртење крпа рабови, дупчење, итн.Тапацир Поправка Комплет Тие се DIY шиење додатоци, кои опфаќаат сите потребни алатки, ќе ви треба во шиење и поправка.Кожа за Шиење Комплет Својот добар избор за мали подароци на родителите, семејството, пријателите, особено за DIY рака крои љубовници.Кожа за Шиење Комплет Тоа е совршен поправка комплет за теписи, платно, тапацир, палта, шатори, душеци, furs и кожа.Опис Кожа Занает Алатки Кожа Работни Алатки за Полнење DIY Кожа Шиење Алатки за Кожа Правејќи DIY Занает Алатка за Шиење Поправка Bookbinding.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Пакет големина : 36. 5x26x4cm.- Материјал : Алуминиум, пластика, дрво.Пакет Вклучувајќи 61 x рачно изработени од кожа алатка.

Детални спецификации

Додатоци на производи