.

.

Bkmjmh рачно изработени од Кожа Резба Печат Комплет Професионални Кожа Удар со Чекан Прилагодливи Гравирање Нож DIY Кожа Craftwork Алатки (Боја : 22pcs Set)

Bkmjmh рачно изработени од Кожа Резба Печат Комплет Професионални Кожа Удар со Чекан Прилагодливи Гравирање

евалуација:

DEN 1288.56
Од стока
Во магацинот

Едноставен и лесен за употреба, Погоден за професиите и почетник.На Stampling Алатка за Поставување ви помогне да се направи на кожни производи поубаво.Паѓа на leathercraft алатка за печатење видови на бројките на leathercraft.Најлон чекан е цврсти доволно да се print за печатење на leathercraft.Лесен и confortable дрвена рачка прави да се направи на кожа резба лесно.Ротирачки кожа гравирање нож, прилагодлив кожа да се создаде сите е во РЕД со било која од вашите DIY. 20pcs Кожа Резба Печат Tool Material : Steel Length : За 10.6 см-11cm Color : Silver Leather Hammer Material : Дрво+Најлон+Steel Size : 19cm Должина x 8cm Width Product тежина : 311g Rotating Кожа Гравирање Нож со Bearing Material : Нерѓосувачки steel Size : 8 x 2.5 cm Color : Silver This Алатка Сет е одличен начин да се започне во кожа-занает, резба, удирање,печат.Answer : ___________________________ Note : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3 мм грешка,ви благодарам.2.Нашите производи се направени во вид.Поради различни резолуции на екранот, може да биде одредена боја разлика помеѓу вистински објект и слика.Ве молиме да земете во вистинскиот објект како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи