.

.

GBKGDH Милениче Фидер Куче Сад Количка за Еко Firendly Силикони домашно Милениче Мачка Куче Храна, Вода Фидер за Патување Преносни Хранење Чаши Кутре Куќи за Храна Контеј?

GBKGDH Милениче Фидер Куче Сад Количка за Еко Firendly Силикони домашно Милениче Мачка Куче Храна, Вода Фидер

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Не се лизга база : отстранлив гумени прстен спречува пропадна,spills и го намалува бучавата.Траен и еколошки : миленичиња сад е безопасен за домашни миленици и има долг животен век.Против пролизгување : Ова е против пролизгување и совет-доказ,па сè останува таму каде што треба да биде.Лесен за чистење : и кога тие се подготвени да бидат чисти,само присилува ги и исплакнете ги со малку топла сапуница вода.Удобен:Сад за хранење ќе милениче и лесно да се носат.Spll и поздравниот слободни : застана на Работ на криви до фати spills и нота,нема повеќе да се грижите за неуредна подови по вашето домашно милениче оброци.Количина : 1 PCMaterial : silicone Top Дијаметар(Прибл.) : 13cm/5.1'Bottom Дијаметар(Прибл.) : 9cm/3.8'Height(Прибл.) : 5.5 cm/2.2'Note : поради различни монитори,ве Молиме оставете мала разлика со бои.Пакет Содржи : 1x куче bowl Durable : 'Рѓа доказ сад во кој не може да ги задржи мириси.

Детални спецификации

Додатоци на производи