.

.

GBKGDH Милениче Фидер Силикони Куче Лижат Мат за Кучиња Пет слоу фуд Плоча Куче Капење Одвраќање Силикони Куче Морон Храна за Обука на домашни Миленичиња Фидер Матери

GBKGDH Милениче Фидер Силикони Куче Лижат Мат за Кучиња Пет слоу фуд Плоча Куче Капење Одвраќање Силикони Куче

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Не се лизга база : отстранлив гумени прстен спречува пропадна,spills и го намалува бучавата.Траен и еколошки : миленичиња сад е безопасен за домашни миленици и има долг животен век.Против пролизгување : Ова е против пролизгување и совет-доказ,па сè останува таму каде што треба да биде.Лесен за чистење : и кога тие се подготвени да бидат чисти,само присилува ги и исплакнете ги со малку топла сапуница вода.Удобен:Сад за хранење ќе милениче и лесно да се носат.Spll и поздравниот слободни : застана на Работ на криви до фати spills и нота,нема повеќе да се грижите за неуредна подови по вашето домашно милениче meals.Color : black,yellow,red,blue,purple Function : decoration,waterproof,non-slip,warm,wear-resistant Durable : 'Рѓа доказ сад во кој не може да ги задржи мириси.

Детални спецификации

Додатоци на производи