.

.

GBKGDH Милениче Фидер 350MLPortable Силикони Пет Кучиња Вода Чаши за Патување Расклопна Кампување Одење Отворено Хранење на Пет Виткање Чинија Сад Милениче Waterer

GBKGDH Милениче Фидер 350MLPortable Силикони Пет Кучиња Вода Чаши за Патување Расклопна Кампување Одење Отворено

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Не се лизга база : отстранлив гумени прстен спречува пропадна,spills и го намалува бучавата.Тоа може да се одржи на вода и храна во исто време.Изработени од еколошки материјали,безбедно и нетоксичен.Тоа доаѓа со количка за силиконски сад за хранење ќе милениче и лесно да се носат.Направени со технологијата,тоа има добри запечатување и нема вода истекување.Spll и поздравниот слободни : застана на Работ на криви до фати spills и нота,нема повеќе да се грижите за неуредна подови по вашето домашно милениче оброци.Погоден за : мачки,кучиња otherl на животните за отворено.Капацитет : 350 ML-water250 G милениче food Weight : Сад : 58.4 g Material : еколошка храна одделение PP ве Молиме овозможи 1-3мм/5g грешка поради прирачник за мерење.Издржливи : 'Рѓа доказ сад во кој не може да ги задржи мириси.

Детални спецификации

Додатоци на производи