.

.

Nike Women ' s Track & Field Чевли Работи

Nike Women ' s Track & Field Чевли Работи

евалуација:

DEN 1477.20
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Спротивставени на гкл на outsole се оптимизира влечење на вашиот тешка качува.Перфорирани мрежа и синтетички горниот овозможува на ногата дишат.Зум Воздух единици во пета и forefoot перница вашиот чекор.Шалче форми низ отворот и да ги интегрира со традиционалните алкохол систем за безбедна заклучување.Outsole гкл се оптимизира влечење на патиштата и патеки и слично.Икона се префрла од асфалт да патеки со Nike Air Зум Pegasus 36 трага.Нека вашите нозе дишат со перфорирани мрежа горниот, додека двоен Зум Воздух единици под нога перница секој чекор.На спротивната клапи на единствена обезбеди максимална влечење за тешка вози.

Детални спецификации

Додатоци на производи