.

.

adidas Мажите Атлетика и Трчање Патека Чевли

adidas Мажите Атлетика и Трчање Патека Чевли

евалуација:

DEN 1698.72
Од стока
Во магацинот

Увезени.Гумен ѓон.adidas Возрасни Трага Работи Чевли.Од асфалт на планината.Оваа adidas Terrex Две Тек Трага Работи чевли се прилагодува на ногата со дише, лесни мрежа горниот што ви дава динамична поддршка на сите видови на терен.Lightstrike лесни midsole носи амортизирање и удобноста на вашиот чекор.Нејзините cleats се прилагодат на земјата со леснотија од поплочен, земјата и чакал.Континентална™ гума соединение outsole ви дава одлична влечење и контрола во сите типови на услови и на терен.

Детални спецификации

Додатоци на производи