.

.

WooBamboo! Паста За Заби Пакет: 3 Ванила Нане - Природно Добиени, Флуор Слободни, Вегетаријанци, Глутен Слободни

WooBamboo! Паста За Заби Пакет: 3 Ванила Нане - Природно Добиени, Флуор Слободни, Вегетаријанци, Глутен Слободни

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Овој пакет ги вклучува (3) Woo Bamboo!Ванила Нане Пастите За Заби. 98% Природно Добиени Паста За Заби.Глутен + Флуорид Слободни.Вегетаријанската Пријателски!.Оваа паста за заби не е само навистина, навистина, смешно добар вкус, но тоа е исто така БЕСПЛАТНО од било штетни состојки.

Детални спецификации

Додатоци на производи