.

.

Сртот Про-Здравје Чувствителни & Глеѓ Shield Паста за заби, 4.6 оз, Пакување од 2

Сртот Про-Здравје Чувствителни & Глеѓ Shield Паста за заби, 4.6 оз, Пакување од 2

евалуација:

DEN 72.00
Од стока
Во магацинот

Вклучува две 4.6 оз цевки на Сртот Про-Здравје Чувствителни & Глеѓ Shield Паста за заби.Помага да се ублажат и да се изгради заштита против болно забите чувствителност.Го зајакнува глеѓ и го штити против емајлот на косата.Поздрав непцата помагајќи да се спречи гингивит.Посилна заби со зајакнување глеѓ.

Детални спецификации

Додатоци на производи