.

.

1pc не flouride biorepair целосна заштита паста за заби 75ml поправки оштетени забната глеѓ и го спречува плак и забен камен од формирањето - помага да се спречи распаѓањето пре

1pc не flouride biorepair целосна заштита паста за заби 75ml поправки оштетени забната глеѓ и го спречува плак

евалуација:

DEN 600.00
Од стока
Во магацинот

Тоа поправки емајл на површината, заштита против плак забен камен start-up и шуплини.Деца помлади од шест години може да се користи Biorepair без возрасни надзор поради отсуството на Флуорид.Без флуор, не титаниум диоксид, не SLS (Натриум Lauryl Сулфат), не parabens.Само паста за заби дека поправки емајл : здрава глеѓ е решение за обезбедување на здрава и убава smile.By Biorepair, италијански квалитет; италијански пакување.

Детални спецификации

Додатоци на производи