.

.

Проф. д-р НОЕ Паста за заби Таблети Рефил со Бамбус Четка 6 Pack - Нула Отпад Пакет Паста за заби Таблети со Флуор Патување Паста за заби Екстра Мек Наежвам Четка за заби

Проф. д-р НОЕ Паста за заби Таблети Рефил со Бамбус Четка 6 Pack - Нула Отпад Пакет Паста за заби Таблети со

евалуација:

DEN 383.52
Од стока
Во магацинот

Нула Отпад Паста за заби Таблети-содржи Рефил 180 таблети (4.4 мл) во Protego, еко-пријателски хартија пакет номиниран во "Светска ѕвезда Глобалната Пакување Награда.".Премиум Квалитет Бамбус Четка за заби : проф. д-Р НОЕ бамбус четка е направен од Moso бамбус кои биле одгледувани 11.8 инчи годишно само од природни дожд.Свежо Citron Нане Вкус - А chewable таблета дека веднаш пени со благи нане вкус.Не се по вкус, ефикасно намалување на лошиот здив.Екстра Мек Наежвам Четка за заби Помалку Паѓање на Влакната : чувствуваат мека на забите и непцата.Природно пријателски-поддршка "1% за планетата." 1% од продажбата на проф. д-Р НОЕ Паста за заби таблети оди за решавање на најважните прашања од животната средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи