.

.

DSG Outerwear Жените Uninsulated Prizm Технички Sympatex Снег Панталони

DSG Outerwear Жените Uninsulated Prizm Технички Sympatex Снег Панталони

евалуација:

DEN 3827.52
Од стока
Во магацинот

Пред Производството, Примероци Од Секое Парче Се Испраќаат До Sympatex Во Германија Да Се Оди Преку 48 Часовен Дожд Комора Тестови.На Светли Бои Се Модерни И Функционални Во Задниот Земјата Или Планински Врвови За Да Се Обезбеди Видливост На Вашата Јава Група.Предвремени затворање.Prizm Технички Outerwear е развиена со помош на професионални backcountry велосипедисти и искусни DSG Амбасадори кои на побарувачката на ефикасноста од нивната продавница.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Детални спецификации

Додатоци на производи