.

.

Планината Коњ Унисекс Поларните Панталони - 305011Bk

Планината Коњ Унисекс Поларните Панталони - 305011Bk

евалуација:

DEN 4799.76
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Дише, Windproof И Водоотпорен Јава Панталона Панталони.Унисекс, за мажи или жени.Целосно цвест запечатени.Не дозволувајте елементи се задржи од тоа што ви се допаѓа, овие Планински Коњ Поларните Панталони се дизајнирани за да се држи чекор со вас.Дизајниран да биде крајната зимски возење панталони, овие унисекс јава панталона панталони се windproof и водоотпорен додека останатите дише за удобност.На шевовите се целосно затворени за да ви нуди најдобрата заштита против елементи, додека 100% fiberfill, 120g изолација ќе се задржи во топлината.Надворешната школка : 100% полиестер.Обвивка : 100% полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи