.

.

Xgood 600 Пакети Памук Брисеви Пиштол за Чистење Брисеви 6 Инчен Дрвени Долго Шминка Памук Брисеви Еден Совет за Чистење Брисеви огнено Оружје Чистење со Чување на Наки

Xgood 600 Пакети Памук Брисеви Пиштол за Чистење Брисеви 6 Инчен Дрвени Долго Шминка Памук Брисеви Еден Совет

евалуација:

DEN 1197.60
Од стока
Во магацинот

9 во должина.Еден падна applicators со добра абсорбента дизајн се одлични за чистење миленици уши, корисна и компактен, добро за патување.И дрвени ќе се справи со не е лесно да се заменат,тие можат да се држи до некои притисок.ПАКЕТ-Ние подготвени 600 парчиња памук брисеви во една јасна складирање кутија за вас,доволно количество за секојдневна употреба, на состанокот на разни потреби и барања.

Детални спецификации

Додатоци на производи