.

.

Бамбус Памук Брисеви - Coralov Хартија матични Еко Пријателски Дрвени Памук Пупки Рециклираат Пакување (1 ПАКЕТ/200PCS / РОЗОВА)

Бамбус Памук Брисеви - Coralov Хартија матични Еко Пријателски Дрвени Памук Пупки Рециклираат Пакување (1 ПАКЕТ/200PCS

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

♻️Biodegradable : природни органски бамбус памук пупки се 100% biodegradable.Пластични слободни памук брисеви доаѓаат во рециклираната хартија кутија.Оваа еко пријателски опција е одлична алтернатива на загадувачките пластични памук брисеви.Екстра пакет големина за паметни шопинг. ♻️Пакување од 200 : Содржи 1 пакување од 200 Органски Памук Брисеви / Дрвени Памук Брис / Памук стапови / Памук Пупки.Стандард 3-Инчен должина.Мека и издржливи.Неверојатно Вредност!. ♻️Противалергиски : Мека на Кожата и Идеал за Убавина и апарати за Домаќинство Користи!Многу пластични памук пупки се завршува во нашата океаните и депонии, направи еко-пријателски избор на користење на дрвени памук пупки за почиста планета. ♻️Бамбус Стап & Еко-пријателски : Бамбус е одржлив обновливите извори на ресурси на бамбус стапчиња е издржлив и посилна од хартија стапчиња кои не се справат добро со вода. ♻️Multi I-Цел : два Пати повеќе органски памук на стап совети!Одлично за уши, патување, бебиња, бања за шминка чисти грижа за чистење тастатура или уметности и занаети, приоритет избор за секојдневно чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи