.

.

Glob Џогерите XL 2.0 Pack 3

Glob Џогерите XL 2.0 Pack 3

евалуација:

DEN 525.60
Од стока
Во магацинот

300 ПРЕМИУМ ЏОГЕРИТЕ - Glob Четка XL 2.0 памук брисеви имаат 3x повеќе памук за подобра апсорпција и силна дрво центар за издржливост.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛИ - Џогерите се направени од високо квалитетни бамбус, памук и дрво кои го прават Џогерите biodegradable.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ПОВРШИНИ се ЧИСТИ - Екстра абсорбента завршува кои го прават чистење брзо и лесно.ДВЕ РАЗЛИЧНИ КОМУНАЛНИ услуги СТРАНИ - Еден посочи страна за тешко да се постигне места и на еден заокружен страна за чистење вишокот на остатоци.НЕ ПАМУК ОСТАТОЦИ - Glob Џогерите се обезбедување на иновативни памук брисеви кои се раната 20x построги отколку традиционалните памук брисеви кои им се овозможи да ги остави без памук остатоци и да се обезбеди супериорни резултати. 3 Пакет.

Детални спецификации

Додатоци на производи