.

.

(300 компјутери) 3/8-16 X 1-1/2, Палец Завртки, Лопата Главата, со Рамо Тип, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)

(300 компјутери) 3/8-16 X 1-1/2, Палец Завртки, Лопата Главата, со Рамо Тип, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик

евалуација:

DEN 1440.00
Од стока
Во магацинот

На палец завртки се дизајнирани да бидат претворени помош на палецот и на прст.Тип на 304 нерѓосувачки челик е дефинирана како Хром-Никел аустенитно легура.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : 3/8"Дијаметар (Димензија) : 0.375"Нишка на Теренот : 16 Length (Номинална) : 1-1/2"Категорија : Палецот Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Со Рамо Тип Напред Стил : Лопата Head Drive Стил : Палецот Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не' Рѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорциите и/или роднина димензии.

Детални спецификации

Додатоци на производи