.

.

1/4-20X1 Палецот Завртка Обичен Целосна Тема 18-8 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 600) П.Н.Е.-1416T188 од Korpek

1/4-20X1 Палецот Завртка Обичен Целосна Тема 18-8 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 600) П.Н.Е.-1416T188 од

евалуација:

DEN 16268.88
Од стока
Во магацинот

На рамо ракети да кружна форма на дијаметар на нешто помалку од глава дијаметар на завртка.Рамо-моделот им овозможува на главата на завртката седиштето флеш против парење површината и helmin помош.На рамо ракети да кружна форма на дијаметар на нешто помалку од глава дијаметар на завртка.Ладно чело, еден-парче завртка со валани теми и срамнети со земја главата дизајниран за рачно вртење без возач или клуч.За употреба во апликации каде fastener често се прилагоди и каде затегнување на моторот е поголема од онаа што се постигнува со прст притисок не е потребна.

Детални спецификации

Додатоци на производи