.

.

X-DREE 12mm Ширина 33m Должина Лепило за Хартија Сликарство Пишување Црвена Лента 2 парчиња(12mm Ancho 33m Longitud Adhesivo Papel Pintura Escritura Cinta Roja 2 парчиња

X-DREE 12mm Ширина 33m Должина Лепило за Хартија Сликарство Пишување Црвена Лента 2 парчиња(12mm Ancho 33m Longitud

евалуација:

DEN 548.88
Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Paper.Net Тежина : 186g; Пакет Содржина : 2 Buc x Лепило за Хартија Лента.Главната Боја : Црвена; Width : 12mm/0.5".Должина : 33m / 108ft(Longitud : 33 m / 108 пити.Име на производ : Лепило за Хартија Лента(Nombre del producto : cinta adhesiva de papel. 12mm Ширина 33m Должина Лепило за Хартија Сликарство Пишување Црвена Лента 2 Pcs Description : Силно лепило за хартија лента, 100% сосема нов и висок квалитет.Се користи во електронски производи, автомобили, апарати за дома, машински производи, висока температура на боја заштита, висока температура спреј калај заштита,итн.Комунални Маскирање Лента е светлина, лесен за употреба, ниска селотејп дека лушпи исклучување површини лесно па затоа ги груби трудот на стружење исклучување останатите остатоци од оние заштитени области, додека ограничување на понатамошно оштетување, како што се чешање, denting, или chipping за несаканите површината.Може да бидат напишани и е лесен за употреба.Опис на Spanish12mm Ancho 33m Longitud Adhesivo Papel Pintura Escritura Cinta Roja 2 Pcs País де Fabricación : КИНА; Материјал : Papel Peso neto : 186 g; Contenido del paquete : 2 unidades x cinta adhesiva де papel Color директорот : rojo; Ancho : 12mm / 0.5' 'Longitud : 33 m / 108 pies Nombre del producto : cinta adhesiva de papel.

Детални спецификации

Додатоци на производи