.

.

CustMbite Nightguard за Заби Мелење, Јасно (2 Парчиња) произведено во САД

CustMbite Nightguard за Заби Мелење, Јасно (2 Парчиња) произведено во САД

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Висок-Квалитет : BPA free со заштитен hydrophobic фитинг материјал.Безбедно и Удобно да се обезбеди нашата тенка уста guard за заби брусење е направен на безбедно материјали, добро конструирани, и удобно да го користите секој ден.Совршен Обичај се Вклопуваат : Нашиот комерцијален фитинг материјали обезбедува удобен заклучување одговара обезбедување на ноќта guard останува во вашата уста наспроти крај на вашата перница.Лесно да се Вклопи : Microwavable производ не бара врела вода.Протезата Одговара : Обичај се вклопуваат во текот протези - и тоа може да се прилагоди и ремонтирам како што забите се движат.

Детални спецификации

Додатоци на производи