.

.

Lovejoy 69790433039 Челик CX 5 Спојка, RSB x RSB Забива, 6.03 Должина Преку Понесе, 12.37 OAL, 12.13 OD

Lovejoy 69790433039 Челик CX 5 Спојка, RSB x RSB Забива, 6.03 Должина Преку Понесе, 12.37 OAL, 12.13 OD

евалуација:

DEN 2361.60
Од стока
Во магацинот

Континуирано ракав опрема спојка.Подобрени хардверски отпорност на корозија.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Hercu Flex континуирано ракав стил опрема спојување на е дизајниран со совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Тоа се овозможува од 1,5° на неусогласеност на опрема мрежа.Спојување е подобрена отпорност и загадување на отпор.

Детални спецификации

Додатоци на производи