.

.

Пен-Plax Reptology Желка Topper и Продолжување Клипови – Над Резервоарот Уживаат Платформа & Хардвер Што Безбедно Месеци да Стандардна Големина Тенкови

Пен-Plax Reptology Желка Topper и Продолжување Клипови – Над Резервоарот Уживаат Платформа & Хардвер Што Безбедно

евалуација:

DEN 564.96
Од стока
Во магацинот

Рок од неколку минути на инсталирање на ова парче, ќе забележите вашиот желки gravitating кон тоа!.На приклучните рампата создава напор да се искачи на повисоко ниво каде што тие можат да bask под ламба топлина (не е вклучен) или јадат.Јура Стил topper обезбедува вашиот желка со поздрав, повеќе пространа водната средина додека ви даваат нов начин да комуницирате со нив.УДОБЕН & ПРОСТОРНАТА : Го уживаат платформа се состои од јасна врвот со гребени, кои ви дозволуваат да се качи 2 стега во стилот на топлина светилки (не се вклучени).Рок од неколку минути на инсталирањето на оваа погоре тенк платформа ќе забележите дека вашиот желки gravitating кон тоа!Reptology претставува Желка Topper од страна на ПЕН-PLAX.Што виси платформа мерки 11.Покрај тоа, централната метална решетка врата овозможува топлина да помине преку додека издавањето, овозможува лесен пристап до вашето домашно милениче, и е лесно да се отвори, се затвори, и да се заклучува во место.5" / Скара Вратата = 7.Желката Topper е дизајниран за стандардна големина тенкови до 55 литри и 13" широк.ОПУШТЕТЕ се СО ЛЕСНОТИЈА : текстура приклучните рампата обезбедува на вашето домашно милениче со лесно се искачи на повисоко ниво на платформа, каде што тие можат да bask, јадење и уживање во своето време над вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи