.

.

Beirui Плетенка Кожа 6ft Куче Поводник - 3/4 инчен Тешки Brown & Црна Обука Доведе

Beirui Плетенка Кожа 6ft Куче Поводник - 3/4 инчен Тешки Brown & Црна Обука Доведе

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

Плетенка куче поводник е увоз на квалитетот на кожа,пресврт плетенка изгледа повеќе мода и истегнување.Спроведување на законот и војската степен на стручна обука.Се ПРЕПОРАЧУВА КУЧЕ РАСИ - германски Овчари,пит бул/боксер микс, лабораторија кутре,cockapoo ,Кучешки ,боксер лабораторија микс , Shepard/Husky, Rottweiler,Стандард Schnauzer кутре,Schnauzer кутре,husky лабораторија микс,Doberman,shar pei,Лабораторија/Австралиски Shep,Alaskan Malamute.УБАВИНАТА СОЛИДНА МЕСИНГ ХАРДВЕР И ИЗДРЖЛИВОСТ - Ова задржува snap ' рѓа доказ во сите временски услови, па вашиот поводник ќе трае со години да се користат, snap за лесно вклучување/исклучување на јака или темперамент прилог кога отворено.Таму може да биде малолетно лице errory должината на поводник.Висок квалитет на позлата процес, извонредна клип изглед, едноставна и практична,.Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи