.

.

WePet Трајни Куче Поводник за Средни и Големи Кучиња, Здрав и Премиум Квалитет Рефлексивни Leashes, Поддржува Силно Влечење, Удобно Поместена Рачка, 6 Нозе се Лизга Јаже В?

WePet Трајни Куче Поводник за Средни и Големи Кучиња, Здрав и Премиум Квалитет Рефлексивни Leashes, Поддржува

евалуација:

DEN 228.00
Од стока
Во магацинот

[БОЈА 6 FT долго и 1/2 Инчен дијаметар; 2 Пакет. [ЛИЗГА ВОДИ] : Лизга води се комбинираат една јака, и да го доведе во една.Со користење на се лизга води може да се избегне традиционалното јака е гушење опасност за куче. [ТЕШКИ КВАЛИТЕТ] : Ова јаже поводник е направен од премиум рок-маратон одделение јаже, го поддржува најсилните влечење (До 300lb тестирани) навистина направени за средни или големи кучиња. [CONFORTABLE се СПРАВИ] : Мека поместена се справи со е супер удобно, ги заштитат рацете од јаже изгореници.Обезбеди можете да го контролирате вашето куче на сите на време. [НОЌ ПРОШЕТКА БЕЗБЕДНО] : Високо рефлективна теми поводник имајте и вие и вашето куче безбедно доцните вечерни прошетки или во земјата.

Детални спецификации

Додатоци на производи