.

.

PETGOGO 15ft 20ft 30ft 40ft 50ft Долго Куче/Кутре Доведе Послушност Потсетиме Обука Куче Leashes за Мали Средни Кучиња Кампување, Обука, Игра, или Дворот

PETGOGO 15ft 20ft 30ft 40ft 50ft Долго Куче/Кутре Доведе Послушност Потсетиме Обука Куче Leashes за Мали Средни

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Долго Куче Поводник Големина : 3/4 инчи широк од 15 метри куче поводник, 20 стапки долг куче поводник, 30 метри куче поводник, 40 метри куче поводник, 50 метри куче поводник.Пет должина за вашиот избор според вашата различни обука цели.Најлон Куче Поводник : направен од врвот најлон материјал и сите шевови е засилен, лесни, но цврсти.На трајни куче поводник се обезбедува заштита за вас и вашиот puppies при одење и други активности.Обука Куче Поводник : ви овозможи да ги обучуваат вашето кученце и да ја направат следете ги инструкциите за да се запре и да се потсетиме.Долго Куче Доведе : исто Така Одлична за Кампување, Лов, Планинарење, Двор, Плажа Игра, како и други активности.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Нашата услуга тим ќе ви помогне со било прашање во рок од 24 часа.PETGOGO се фокусира на производство на куче поводник.Лесен и издржливи, ова поводник е дизајниран за потсетиме обука, исто така, одлично за Кампување, Лов, Планинарење, Двор, Плажа Игра, како и други активности.Вртливата во стилот на болт snap противи извртување.Куче поводник е 3/4 инчи широк од 15 метри, 20 метри. 30 метри, 40 метри и 50 метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи