.

.

MayPaw 6FT Јаже Куче Поводник + 20FT Долго Јаже Поводник за Куче Обука

MayPaw 6FT Јаже Куче Поводник + 20FT Долго Јаже Поводник за Куче Обука

евалуација:

DEN 227.76
Од стока
Во магацинот

6 нога црно куче поводник x1; 20 метри долго куче поводник x1. Не метежот 360° на ротација легура кука + Трајни најлон јаже. 6ft заробени куче поводник за дневна прошетка, 20ft долго куче поводник одлична за надворешна одење, играње, пешачење, кампување, лов, потсетиме обука и пливање.НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ, Било проблем, ве молиме контактирајте не за професионална помош.

Детални спецификации

Додатоци на производи