.

.

Newmind Миленичиња Куче Влечење Јаже Куче Обука Поводник за Мали до Големи Кучиња

Newmind Миленичиња Куче Влечење Јаже Куче Обука Поводник за Мали до Големи Кучиња

евалуација:

DEN 1531.20
Од стока
Во магацинот

* Одлично за играње ,обука, кампување, двор ,вежбање, пешачење,или теренска употреба. * Едноставен, практичен и обновливи дизајн,не грижете се за скршени и извртени штета. * Нејзиниот силен и издржлив и лесен за употреба.Совршен за обука и одење на вашето домашно милениче кучиња. * Погоден за мали средни големи куче раси. * Направен од тешки најлон со силна клип, лесно да се контролира.Опис : - Едноставен, практичен и обновливи дизајн,не грижете се за скршени и извртени штета. - Направен од тешки најлон со силна клип, лесно да се контролира. - Тоа е силен и издржлив и лесен за употреба.Совршен за обука и одење на вашето домашно милениче кучиња. - Одлично за играње ,обука, кампување, двор ,вежбање, пешачење,или теренска употреба. - Погоден за мали средни големи куче раси.Спецификација : - Материјал : Најлон - Должина На : Прибл.500cm/196.85 inch Package Вклучува : 1x Милениче Синџир Rope Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи