.

.

DPOEGTS Долго Поводник за Куче Обука 15ft 20ft 30ft 50ft 100ft - Послушност Потсетиме Обука Води за Големи Средни Мали Кучиња - Одлично за Обука Игра Кампување Дворот

DPOEGTS Долго Поводник за Куче Обука 15ft 20ft 30ft 50ft 100ft - Послушност Потсетиме Обука Води за Големи Средни

евалуација:

DEN 935.76
Од стока
Во магацинот

Премиум Квалитет - Направени од издржлив најлон материјал, D прстен и 360° Метален Затворач.Се обучуваат вашето куче quiqly само со едноставно притискање на clicker и команда. 20 Нозе : Одлична за истражувачко одење, медиокритет со пократок опсег.Се Препорачува За Употреба : .

Детални спецификации

Додатоци на производи